Omul a parcat autobuz în parcarea unui centru comercial și a tras cu furtunul motorina din rezervor, a notat gds.ro.

Autobuzul era unul care servea ruta cu numărul 25. Șoferul a tras motorină într-o canistră, iar într-o pungă de rafie mai avea un recipient, probabil gol, care ar fi urmat să fie umplut la altă pauză.

„Am văzut imaginile, iar persoana respectivă a fost identificată. Ceea ce s-a întâmplat a fost acum câteva zile, pentru că persoana a fost liberă astăzi.

În astfel de situaţii este o singură măsură pe care o luăm: desfacerea contractului de muncă“, a declarat directorul RAT Craiova, Marcel Tănăsescu.


Doi români, o femeie și fiul ei de 8 ani, au murit în urma unei furtuni care a lovit Halkidiki! E stare de urgență în nordul Greciei | VIDEO

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.