Regina porno Alina Plugaru se simte mai bine, după ce in urmă cu trei zile a suferit o cădere de calciu care a dus-o direct pe patul de spital. Ea a revenit de ieri in redacţia Libertăţii, la muncă. “Mă simt foarte bine acum, iau foarte multe vitamine şi calciu şi am trecut pe un regim alimentar care o să mă pună în scurt timp pe picioare. Cred că m-am simţit rău din cauza stresului şi a oboselii, cumulate cu alimentaţia ceva mai redusă, însă sunt hotăr&
Regina porno Alina Plugaru se simte mai bine, după ce in urmă cu trei zile a suferit o cădere de calciu care a dus-o direct pe patul de spital.

Ea a revenit de ieri in redacţia Libertăţii, la muncă. “Mă simt foarte bine acum, iau foarte multe vitamine şi calciu şi am trecut pe un regim alimentar care o să mă pună în scurt timp pe picioare. Cred că m-am simţit rău din cauza stresului şi a oboselii, cumulate cu alimentaţia ceva mai redusă, însă sunt hotărâtă să revin la forma iniţială”, ne-a promis vedeta, bucuroasă că le poate răspunde în continuare cititorilor Libertăţii la toate scrisorile lor.
Alina a fost internată de urgenţă miercuri seară la spitalul “Bagdasar” din Capitală, unde a fost supusă unui tratament cu perfuzii.




















