Marţi seara, la emisiunea Happy Hour de la PRO TV, Simona Sensual a tinut musai să şocheze (şi a reuşit!) făcand o analiză asupra inteligentei romanilor. "Poporul român este cretin şi încerc să îl decretinizez" a afirmat nonşalant blonda care încă nu a descoperit valoarea constantei matematice "Pi" şi care este celebră pentru gafele sale. Mai mult, Sensuala susţine că românul de rând are vederi înguste, motiv pentru care ea încearc
Marţi seara, la emisiunea Happy Hour de la PRO TV, Simona Sensual a tinut musai să şocheze (şi a reuşit!) făcand o analiză asupra inteligentei romanilor.
"Poporul român este cretin şi încerc să îl decretinizez" a afirmat nonşalant blonda care încă nu a descoperit valoarea constantei matematice "Pi" şi care este celebră pentru gafele sale.
Mai mult, Sensuala susţine că românul de rând are vederi înguste, motiv pentru care ea încearcă să se înconjoare numai de persoane elevate, merge la sala la care ajunge şi premierul Emil Boc, iar în jurul ei roiesc doar băieţii cu bani.
|
|
|
|






















