Adela Popescu, la un pas de leșin, după ce a dormit tot mai puțin în cursul nopții. Vedeta a mers în sala de sport și i-a mărturisit antrenorului personal că nu mai poate să facă efort fizic.

Adela Popescu, la un pas de leșin din cauza oboselii.

Adela Popescu, la un pas de leșin și cu pulsul mult prea mare

„Problema e că azi-noapte nu am dormit deloc. Deci ăsta mic… oricum el nu doarme de când l-am născut, dar azi noapte s-a trezit foarte foarte des. De aproape 10 luni sunt nedormită. N-am mai legat 4 ore de somn, nici trei, de luni de zile. M-am trezit de dimineaţă, am mâncat omleta cu avocado, am plecat la emisiune şi acum efectiv îmi vine să leşin. Mă simt foarte căzută, efectiv nedormită, ce să mai”, a mărturisit Adela Popescu  la Pro tv. Oboseala şi-a spus cuvântul. „Ai pulsul 110. E mare. E stare de oboseală. Trebuie să fie între 50 şi 60”, a spus antrenorul său. De când a născut, viața Adelei Popescu s-a schimbat total.

 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.