Câştigătorii ELLE New Media Awards 2018

Categoria „Celebrity”

1. Laura Cosoi – www.lauracosoi.ro

2. Dana Rogoz  – www.danarogoz.com

3. Adela Popescu – www.adelapopescu.eu

4. Cătălina Grama – www.catalinagrama.com

5. Anca Serea –www.voios.ro

Câștigătorii ELLE New Media Awards 2018

Dana Rogoz

Categoria „Newcomer”

1. Alexander White – @thealexanderwhite

2. Aicha Nicole aichanicole.com, @aichanicole

3. Raluca Netca – @ralucanietk

4. Silviu Ţolu – @silviutolu, silviutolu.com

Premiul MINDGLOWING AWARD, pentru cel mai bun NEWCOMER 2018: Alexander White

Câștigătorii ELLE New Media Awards 2018

Alexander White

Categoria „Deco”

1. Sânziana Pop – www.visuell.ro

2. Petra Cristina Ene – www.jurnaldedesigninterior.com

3. Adela Pârvu – www.adelaparvu.com

Câștigătorii ELLE New Media Awards 2018

Adela Pârvu

Categoria „Travel”

1. Ruxandra şi Gabriel Gavrilescu – amusebouche.ro

2. Raluca Mureşan – www.ralucalatoreste.ro

3. Loredana Radu şi Narcisa Suruianu – www.travelgirls.ro

4. Mihai Jurcă – www.mihaijurca.ro

5. Andrei –  Abubu’s World

6. Cezar Dumitru – imperatortravel.ro

Categoria „Lifestyle influencer”

1. Ana Morodan – www.anamorodan.com

Ad placeholder
Ai răcit de curând? Sistemul tău imunitar ar putea fi mai eficient împotriva COVID-19. Ce arată studiile
Recomandări
Ai răcit de curând? Sistemul tău imunitar ar putea fi mai eficient împotriva COVID-19. Ce arată studiile
 

2. Patricia Luiza Blaj – www.theoutsiderz.com

3. Ioana Grama – ioanagrama.ro

4. Sânziana Sooper – www.blackwhitestyle.ro/

5. Diana Florina Cosmin – finesociety.ro

6. Cristian Şimonca – https://www.bloguluotrava.ro

Câștigătorii ELLE New Media Awards 2018

Ioana Grama

Categoria „Beauty”

1. Sânziana Negru – https://sanziananegru.com

2. Andreea Balaban – https://andreeabalaban.ro

3. Ioana Dumitrache https://ioanadumitrache.ro

4. Denisa Sima – https://denisasimam.ro/

5. Laura Musuroaea https://lauramusuroaea.com/

Câștigătorii ELLE New Media Awards 2018

Andreea Balaban

Categoria „Food”

1. Cristina Mazilu – mazilique.ro

2. Ioana Dumitrescu – eastofkitchen.com

3. Oana Titica – www.chicineta.ro

4. Sorina Fredholm

5. Monica Roşu – www.foodiefamily.ro

Categoria „Vlog”

1. Tequila

2. Likeone

3. Laura Giurcanu

4. Alex Vang

Câștigătorii ELLE New Media Awards 2018

Laura Giurcanu

Categoria „Fashion”

1. Alina Ceuşan – www.alinaceusan.com

Ad placeholder

2. Raluca Roşu – The Daily Tutli-Putli

3. DIANA ENCIU şi ALINA TANASĂ  – www.fabulousmuses.net

4. Doina Ciobanu – www.thegoldendiamonds.com

5. Carmen Grebenişan – www.carmengrebenisan.ro

Câștigătorii ELLE New Media Awards 2018

Alina Ceușan

„I-am dat un picior în gură de nu știa cine l-a lovit” » Cine e omul care a îndrăznit să-l pedepsească pe favoritul familiei Ceaușescu. Ce a urmat
PARTENERI - GSP.RO
„I-am dat un picior în gură de nu știa cine l-a lovit” » Cine e omul care a îndrăznit să-l pedepsească pe favoritul familiei Ceaușescu. Ce a urmat
Cine a apărut la mormântul lui Emi Pian. Oamenilor nu le-a venit să creadă ce văd
PARTENERI - PLAYTECH.RO
Cine a apărut la mormântul lui Emi Pian. Oamenilor nu le-a venit să creadă ce văd
Horoscop 10 august 2020. Peștii fac cheltuieli mari, din impuls sau în urma unor decizii legate de bani
HOROSCOP
Horoscop 10 august 2020. Peștii fac cheltuieli mari, din impuls sau în urma unor decizii legate de bani
RECOMANDĂRI