Mergi direct la conținut »
Câștigătorii ELLE New Media Awards 2018
Monden Libertatea > Entertainment > Monden > Câștigătorii ELLE New Media Awards 2018

Câștigătorii ELLE New Media Awards 2018

Câştigătorii ELLE New Media Awards 2018 au fost anunţaţi marţi seară, în cadrul unui eveniment de gală. ELLE New Media Awards celebrează influencers din zona de lifestyle, de la cei care activează în modă şi frumuseţe, la cei care explorează domenii precum deco, food sau travel. Newcomers sau cu o îndelungată prezenţă în online-ul românesc, aceştia sunt oamenii care se dovedesc a fi prezenţe de neignorat, iar tu decizi care îţi sunt preferaţii.

Câştigătorii ELLE New Media Awards 2018

Categoria „Celebrity”

1. Laura Cosoi – www.lauracosoi.ro

2. Dana Rogoz  – www.danarogoz.com

3. Adela Popescu – www.adelapopescu.eu

4. Cătălina Grama – www.catalinagrama.com

5. Anca Serea –www.voios.ro

Dana Rogoz

Categoria „Newcomer”

1. Alexander White – @thealexanderwhite

2. Aicha Nicole aichanicole.com, @aichanicole

3. Raluca Netca – @ralucanietk

4. Silviu Ţolu – @silviutolu, silviutolu.com

Premiul MINDGLOWING AWARD, pentru cel mai bun NEWCOMER 2018: Alexander White

Alexander White

Categoria „Deco”

1. Sânziana Pop – www.visuell.ro

2. Petra Cristina Ene – www.jurnaldedesigninterior.com

3. Adela Pârvu – www.adelaparvu.com

Adela Pârvu

Categoria „Travel”

1. Ruxandra şi Gabriel Gavrilescu – amusebouche.ro

2. Raluca Mureşan – www.ralucalatoreste.ro

3. Loredana Radu şi Narcisa Suruianu – www.travelgirls.ro

4. Mihai Jurcă – www.mihaijurca.ro

5. Andrei –  Abubu’s World

6. Cezar Dumitru – imperatortravel.ro

Categoria „Lifestyle influencer”

1. Ana Morodan – www.anamorodan.com

Lecții împotriva traficului de persoane cu copii de 13-14 ani în cea mai expusă zonă a României. „Până să fie cazul Caracal, directorii și profesorii nu erau foarte receptivi”
Recomandări

Lecții împotriva traficului de persoane cu copii de 13-14 ani în cea mai expusă zonă a României. „Până să fie cazul Caracal, directorii și profesorii nu erau foarte receptivi”

2. Patricia Luiza Blaj – www.theoutsiderz.com

3. Ioana Grama – ioanagrama.ro

4. Sânziana Sooper – www.blackwhitestyle.ro/

5. Diana Florina Cosmin – finesociety.ro

6. Cristian Şimonca – https://www.bloguluotrava.ro

Ioana Grama

Categoria „Beauty”

1. Sânziana Negru – https://sanziananegru.com

2. Andreea Balaban – https://andreeabalaban.ro

3. Ioana Dumitrache https://ioanadumitrache.ro

4. Denisa Sima – https://denisasimam.ro/

5. Laura Musuroaea https://lauramusuroaea.com/

Andreea Balaban

Categoria „Food”

1. Cristina Mazilu – mazilique.ro

2. Ioana Dumitrescu – eastofkitchen.com

3. Oana Titica – www.chicineta.ro

4. Sorina Fredholm

5. Monica Roşu – www.foodiefamily.ro

Categoria „Vlog”

1. Tequila

2. Likeone

3. Laura Giurcanu

4. Alex Vang

Laura Giurcanu

Categoria „Fashion”

1. Alina Ceuşan – www.alinaceusan.com

2. Raluca Roşu – The Daily Tutli-Putli

3. DIANA ENCIU şi ALINA TANASĂ  – www.fabulousmuses.net

4. Doina Ciobanu – www.thegoldendiamonds.com

5. Carmen Grebenişan – www.carmengrebenisan.ro

Alina Ceușan

Close
Închide
  Close