Ţinute, tort, personaje costumate şi loc de joacă, toate vor fi inspirate din desenul animat care face furori printre copii. Alexis Maria are trei perechi de naşi: stilista Maria Andrei, alături de proaspătul ei soţ, Paul Renaud, un cuplu de prieteni din copilărie de-ai artistei şi un prieten apropiat de-al logodnicului ei, Doru Tinca.

Atmosfera la petrecere va fi întreţinută de mai mulţi artişti, printre care şi Deepcentral. Ellie White va susţine, la rândul ei, un recital, aşa cum a procedat şi la botezul primului ei copil, Mihai, în urmă cu doi ani şi jumătate, şi va interpreta piesa pe care a înregistrat-o pe vremea când era însărcinată cu fetiţa: „Nu vreau să te pierd”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.