Principal investitor în centrul vechi al oraşului, omul de afaceri Mugur Mihăescu a dat iar lovitura. The Tube este inspirat din staţiile metroului londonez sau newyorkez şi a fost amenajat cu mare fast la subsolul unei clădiri noi, de pe Str. Lipscani.
Investiţia în stabilimentul care va deveni repejor kilometrul 0 al distracţiei din centru este una curajoasă, dat fiind situaţia economică – peste 400.000 de euro băgaţi în amenajare, sonorizare şi mobilier.
La cheful de inaugurare, unul exclusivist, Garcea s-a distrat alături de Florin Călinescu, Dan Chişu, Gabriel Oprea, Alin Cocoş, Florin “Axinte” Petrescu, Radu Pietreanu, Delia, Gabriel Cotabiţă şi Sergiu Diacomatu.

Vezi pe Libertatea subiectele la română la Evaluarea Națională 2026!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.