Nu trece zi în care Bianca Drăguşanu să nu posteze pe Facebook fotografii în care îi înnebuneşte pe fani cu formele datorită cărora a devenit celebră. Însă roşcata nu are admiratori doar între graniţele României, ci şi dincolo de ele. Frumuseţea ei i-a cucerit şi pe americani, arabi, spanioli, italieni sau australieni, care îi scriu febril mesaje de dragoste pe site-ul de socializare.
Şi, dacă multora dintre prietenii din străinătate vedeta alege să nu le răspundă, duminică aceasta l-a lăsat mască pe un pretendent din Australia, după ce i-a mulţumit tânărului pentru postări.
„De câte ori îţi scriu, tu nu răspunzi!”, o „ceartă” admiratorul pe roşcată.
„Mulţumesc”, i-a răspuns spăşită vedeta noastră.
„Doamne. nu-mi vine să cred! Ai răspuns”, continuă fericit tânărul.
„Da”, i-a confirmat Bianca.
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.