Ea a povestit că îşi creşte singură fiica bolnavă, după ce a fost părăsită de tatăl copilului ei și că se află într-o depresie puternică. ”Are doar 7 luni jumate, din păcate am avut numai probleme. Ea e foarte vioaie în felul ei de a fi, cum eram şi eu când eram mică. În schimb are nişte probleme medicale din care nu pot să o scot, a pierdut foarte mult în greutate, nici nu ştiu dacă are 6 kilograme şi când s-a născut avea 4 kilograme. Are o infecţie urinară diagnosticată de la patru luni. Sunt în proporţie de 90% sigură că va fi internată săptămân viitoare şi este o infecţie care nu se poate vindeca decât sub supraveghere medicală şi cu antibiotic intravenos. Nu mai mănâncă deloc, nu pot să îi dau nici măcar o masă solidă pe zi. Nu am alăptat-o. Am alăptat-o numai trei zile pentru că m-a respins, nu a vrut. M-am chinuit cu ea… Eu plângeam şi mă rugam de ea să ia sânul.

Eu nu pot să dorm, nu mănânc. Sunt foarte stresată, că uneori se îneacă în timpul nopţii. Mă ajută mama, dar din păcate are şi ea problemele ei. Tatăl ei nu este existent, el are o viaţă separată de noi. Când i-am zis că sunt însărcinată, el era deja cu altcineva. El nu a văzut copilul. El a fost cu iniţiativa să avem un copil. Când eram însărcinată speram că îşi va reveni. Eu am născut singură. Acum retrăiesc tot ce păţit mama mea. Tatăl meu a plecat când eu aveam trei ani. Eu sunt într-o depresie majoră, în momentul ăsta”, a declarat Iulia, la emisiunea „Răi da’ buni”, de la Antena Stars.

Viaţa Iuliei de la ”Abracadabra” a luat o turnură neaşteptată în ultimul an. Tânăra, care a plecat din România în urmă cu 13 ani şi a locuit, în acest timp, în SUA şi în Slovenia, de unde este tatăl copilului ei, a trecut printr-un şoc de proporţii în ultimele luni de sarcină. Iubitul ei nu a ţinut cont că îi poartă copilul în pântece şi a părăsit-o, iar ea a fost nevoită să se întoarcă în România, unde a născut o fetiță pe care a botezat-o Leah.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.