De asemenea, Robert Turcescu a criticat şi realizatorii TV care au invitat-o pe Ioana Tufaru în emisiuni şi au comentat ore întregi pe marginea vieţii acesteia.

„Măruţă a luat-o razna pur şi simplu. Eşti penibil, trezeşte-te, bă, băiatule şi tu, aţi înnebunit toţi cu poveştile astea. Avem de-a face cu o persoană care nu se poate apăra în acest moment. Ioana Tufaru nu ştie ce i se întâmplă, are probleme”, a mai spus jurnalistul.

Contactat, vicepreşedintele CNA, Ioan Onisei, a declarat, într-o intervenţie telefonică în aceeaşi emisiune, că CNA nu a luat acest subiect în discuţie întrucât agenda a fost foarte ocupată în ultimele două săptămâni, dar că va fi pe ordinea de zi joi.
Citeşte şi: Înjurături ca la ușa cortului între Mircea Badea și Robert Turcescu pe Twitter! Te doare capul dacă vezi ce cuvinte și-au aruncat!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.