După acest episod, cei doi ar fi încercat să scoată o sumă de bani de la fată şi au ameninţat-o că, în situaţia în care nu va plăti, imaginile vor fi făcute publice, lucru care s-a întâmplat, dar într-un cerc restrâns de prieteni.

Minora a făcut plângere la poliție și oamenii de la DIICOT au intrat pe fir. Aceștia au confiscat calculatorul din casa celor doi pentru a vedea dacă pe hard sunt stocate și alte filmulețe.

Sabin C. a participat la „Românii au talent” în 2014, ca şi dansator, el ajungând până în finală. În urmă cu două săptămâni, Sabin și tatăl său au venit pe canapeaua lui Măruță unde au vorbit despre problemele financiare cu care se confruntă.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.