mihai albu, mesaj ironic pentru iulia albu

Iulia Albu a început 2017 în forță. Pe plan profesional îi merge foarte bine, iar Iulia se laudă că și pe plan personal. Cât de curând nu va mai fi nevoită să dea nas în nas cu Mihai Albu, urmând ca în perioada următoare să se mute într-o casă mai mare, mai spațioasă, unde-și va putea depozita toate hainele și accesoriile.

Mihai Albu o face praf pe Iulia Albu.

„Da, am loc pentru că mi-am luat o casă mai mare. Nu pot să vă spun, o să vă spun puțin mai încolo, dar… da, am o casă mai mare. Deocamdată mai sunt vecină cu Mihai, dar este o situație temporară”, ne-a declarat Iulia Albu.

iulia_albu_35.jpg

Iulia Albu și-a cumpărat casă pentru ea și fiica ei

Iulia abia așteaptă să se mute în casă nouă însă declară că va face tot posibilul să nu aglomereze și această nouă locuință cu haine, pantofi și accesorii. Jurata de la „Bravo, ai stil” declară că preferă să țină hainele vechi în alte locuri și speră să-și gestioneze mai bine noua locuință.

„Eu nu țin piesele din sezoanele trecute acolo unde locuiesc pentru că prefer să le depozitez în alte părți.  Dressing-ul pe care îl am acum este încăpător, însă următorul va fi nesimțit de încăpător, dar asta e, atunci când lucrezi în domeniul în care eu lucrez sunt anumite sacrificii pe care trebuie să le faci. De exemplu să renunți la spațiu în favoarea hainelor”, a mai spus Iulia cu privire la noua ei locuință.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.