„Avem şanse 80 la sută de calificare, după ce am văzut despre ce e vorba. De ce, nu pot spune. Specialiştii şi-au dat seama că avem şanse mai mari de calificare. Dacă jucăm 2.000 de ani nu ne mai dă gol. Aţi văzut şi voi că am putat icoana înainte de golul lui Varela? Eu mă las în mâinile Domnului, să-mi ajute El.

Fotbaliştii primesc primă doar la calificarea în Liga Campionilor. Staţi liniştiţi, ne ca-li-fi-căm.

La pauză şi 0-0 îmi convenea, că dăm gol acolo, al Belgrad. Nu zic răspicat calificare, pentru că nu ştiu tainele Domnului.

Îi înţeleg şi pe jucători, fiindcă a fost căldură mare. Sunt oameni, le găsesc scuze pentru greşeli”, a declarat Gigi Becali, la ieşirea din Arena Naţională.

Becali l-a avertizat pe portarul Valentin Cojocaru: „E bine, dar dacă mai joacă la mişto cu o mână, nu ajunge portar. Asta înseamnă aroganţă. Pe urmă zice taică-su că nu-i dăm şanse”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.