Acest leuţ dintr-o rezervaţie din Africa de Sud a devenit vedetă după ce a avut „onoarea” să facă o poză cu Rihanna. Aflată în turneu la Johannesburg, artista nu a ratat ocazia de a vizita o rezervaţie naturală, unde a putut chiar să se joace cu un pui de leu adorabil.
Ursuleţii de mai jos, împreună cu mama lor, îşi tot făceau drum prin grădina unui bărbat de SUA, aşa că acesta s-a gândit să-i pozeze în ipostaze mai puţin obişnuite. Le-a pus în grădină câteva obiecte de decor şi i-a lăsat să se joace în voie cu ele, în timp ce el făcea poze. Curioşi, ursuleţii s-au jucat cu un pian, cu un aparat foto, s-au aşezat pe fotoliu şi chiar s-au admirat într-o oglindă.
Citește mai departe pe UNICA.RO

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.