Accidentul a avut loc în această dimineaţă, în apropierea intersecţiei străzii Prelungirea Ghencea cu strada Braşov, femeia accidentată, în vârstă de 40 de ani, fiind găsită decedată pe carosabil, între trecerea de pietoni din zonă şi staţia RATB.
Şoferul vinovat de producerea accidentului a fugit de la locul faptei, fiind căutat de poliţişti. Din primele cercetări a rezultat că şoferul, care se afla la volanul unei maşini BMW, circula cu viteză peste limita legală.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.