| Ştiri | Știri România

REPORTAJ. Libertatea a intrat pe șantierul de la Hanul Solacolu din București. „Era o groapă de gunoi și o bombă ecologică. Am scos două mii de tone de deșeuri”

« Înapoi la articol

Comentarii (5)
Avatar comentarii

bozo76 08.09.2024, 10:47

***

Acest comentariu a fost moderat pentru: rasism

Avatar comentarii

XhX13 08.09.2024, 11:35

O grămadă de bani o să scoată africanii din religie!Treaba voastră!

Avatar comentarii

Zizi 08.09.2024, 13:26

Acum stiu pentru ce a fost votat din nou Nicusor Dan.

Avatar comentarii

Marica13 08.09.2024, 14:06

Acu 25 -30 ani am fost la *** acolo ...ce show uri am mai tras acolo...

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

b99xma 08.09.2024, 15:03

Kilotonele acelea de deșeuri s-au adunat cu acordul tacit al autorităților. Dacă proprietarul și administratorul clădirii permit orice "chiriașilor", aceștia își bagă și caii în casă.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.