REPORTAJ. Libertatea a intrat pe șantierul de la Hanul Solacolu din București. „Era o groapă de gunoi și o bombă ecologică. Am scos două mii de tone de deșeuri”
Kilotonele acelea de deșeuri s-au adunat cu acordul tacit al autorităților. Dacă proprietarul și administratorul clădirii permit orice "chiriașilor", aceștia își bagă și caii în casă.
REPORTAJ. Libertatea a intrat pe șantierul de la Hanul Solacolu din București. „Era o groapă de gunoi și o bombă ecologică. Am scos două mii de tone de deșeuri”
« Înapoi la articol
bozo76 08.09.2024, 10:47
***
Acest comentariu a fost moderat pentru: rasism
XhX13 08.09.2024, 11:35
O grămadă de bani o să scoată africanii din religie!Treaba voastră!
Zizi 08.09.2024, 13:26
Acum stiu pentru ce a fost votat din nou Nicusor Dan.
Marica13 08.09.2024, 14:06
Acu 25 -30 ani am fost la *** acolo ...ce show uri am mai tras acolo...
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
b99xma 08.09.2024, 15:03
Kilotonele acelea de deșeuri s-au adunat cu acordul tacit al autorităților. Dacă proprietarul și administratorul clădirii permit orice "chiriașilor", aceștia își bagă și caii în casă.
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.