Tânărul din imagini este din Ploiești și zilele trecute a ieșit la o plimbare prin oraș, alături de un prieten. Cum străzile sunt mai mult goale în această perioadă, pentru că oamenii aleg stea în casă și să respecte ordonanțele militare, tânărul s-a gândit să încerce ceva inedit: să conducă cu picioarele.

Desigur, cu muzica dată la maxim și cu o inconștiență ieșită din comun, tânărul teribilist a condus așa o bună bucată de timp. Pasagerul din dreapta nu i-a atras atenția, ba chiar a început să râdă și să-l încurajeze.

Imaginile au fost postate pe internet, chiar de șoferul teribilist, iar în doar câteva ore au devenit virale.

Sursa video | republikanews.ro

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.