Designerul Cătălin Botezatu o admiră pe fosta lui iubită, Bianca Drăguşanu, pentru modul in care a evoluat, din punct de vedere fizic şi profesional. Chiar dacă gurile rele susţin că asistenta lui Capatos a exagerat cu intervenţiile chirurgicale pentru a ajunge să aibă un trup apetisant şi o numesc pe aceasta "femeia din plastic", celebrul creator sare în apărarea fostei iubite.
"Dar de ce? Unde e de plastic? În primul rând ea a evoluat şi normal că nu mai seamană cu cea de la 16 ani. Şi-a pus silicoane şi şi-a mai pus odată un botox, iar eu i-am spus că arată ca o raţă. Când s-a retras botoxul arată foarte bine. De ce e de plastic? Că nu poţi pipăi plasticul acela este raspunsul! Mi se pare că suntem puţin penibili, limitaţi şi răutăcioşi. Doamnelor şi domnisoarelor faceţi operaţii! Bineînţeles nu înainte de a vedea dacă acea operaţie vi se potriveşte din punct de vedere fiziologic, dacă puteţi suporta. Aveţi o singură viaţă şi într-o viaţă ce poate fi mai frumos decât o femeie frumoasă până la capăt. Nu uitaţi însă că depinde şi de acel capăt, trebuie să ştiţi şi când să vă opriţi, când nu mai puteţi exagera", a declarat Botezatu pentru replicavedetelor.ro
"Nicoleta Luciu este o vedetă 'neîmbunătăţită' care arată mişto"
Întrebat ce vedetă care nu a apelat la bisturiu îi place, Bote a răspuns: "Toate sunt îmbunătăţite pentru că toate şi-au pus sâni. Cine e neîmbunătăţită... Să zicem Nicoleta Luciu. Ea e tipă foarte mişto", a adăugat Bote.














