Ilinca Vandici mai are trei săptămâni până va naște. Camera bebelușului este gata. “Vă invit în cel mai intim loc”

Parcă mai ieri anunța Ilinca Vandici că este însărcinată, iar acum numără zilele până va face cunoștință cu fiul ei. Prezentatoarea TV mai are o săptămână până va deveni mamă și nu mai poate de nerăbdare. De când a luat pauză de pe micul ecran, Ilinca s-a ocupat până la cel mai mic detaliu de tot ce era necesar pentru venirea pe lume a bebelușului, așa că, zilele acestea, Ilinca și soțul ei, Andrei, nu fac altceva decât să îi vorbească fiului lor, căruia îi transmit să nu se lase prea mult timp așteptat. Ținând cont că Ilinca vrea să nască natural, nu-i rămâne decât să aștepte ca micuțul să se decidă când vrea să vină pe lume.

EXCLUSIV/ Ilinca Vandici a intrat pe ultima sută de metri cu sarcina. O săptămână o mai desparte de întâlnirea cu fiul ei

Ilinca Vandici a fost o gravidă model

Încă de cum a rămas însărcinată, Ilinca a declarat că va încerca să fie o gravidă extrem de activă, căreia i se va rupe apa ori la sala de sport, ori pe platourile de filmare, însă aceste variante au ieșit din ecuație. După ce s-a retras de pe micul ecran, Ilinca a făcut pauză și de la antrenamentele sportive. După cum le-a povestit prietenelor, abia reușește să se mai miște, respiră mai greu și obosește foarte repede.

Fosta concurentă de la Vocea României, zdrobită în bătaie de soț. Detalii cutremurătoare au ieșit la iveală

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.