În urmă cu doi ani, Courtney Stodden, supranumită şi „mireasa minoră”, întrucât pe atunci nu avea decât 17 ani, şi Doug Hutchinson (53 de ani) îşi puneau pirostriile cu surle şi trâmbiţe. Voiau ca toată lumea să afle de iubirea lor. După o perioadă în care îşi manifestau dragostea în public, prin gesturi pe care minorii nu ar fi trebuit să le vadă, cei doi au început să se afişeze separat, ceea ce anunţa iminenţa unei rupturi.
Iată că recent, într-un interviu pentru postul TV „E!”, Courtney a recunoscut faptul că între ea şi Doug lucrurile nu mai merg deloc bine şi că urmează să divorţeze.
„Vreau să fiu liberă şi să mă bucur de independenţa mea. Mi-a fost dor de el, cât am stat separaţi, însă nu şi din punct de vedere sexual”, a mărturisit Courtney, la postul  TV „E!”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.