Noi nu am vrut ca această fată să apară la televizor. Ea a intrat ca să mulţumească. Aş ruga-o pe doamna avocat Mioara Donose să intre în direct, să vorbim deschis. Noi suntem bucuroşi că putem face ceva şi nu le spunem oamenilor să se ascundă, să stea închişi.

Ce ar fi trebuit să facă această fată, să se ascundă, să tacă la nesfârşit? Ar trebui să nu apară niciodată? Ea a avut curajul să apară, într-o lume în care toată lumea e obişnuită să ascundă gunoiul sub preş. Dacă voiam audienţă, o chemam de când a început emisiunea şi făceam toată emisiunea cu ea”, a spus Cătălin Măruţă, în emisiunea lui.
Prezentatorul TV a adus în direct acordurile semnate de Raluca şi de mama ei, pentru a demonstra că totul s-a întâmplat în deplină legalitate.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.