Denisa Răducu, al cărei nume de scenă era Denisa Manelista, a încetat din viață duminică, 23 iulie 2017, la ora 4:00 dimineața.

Alis Grasu, managerul general al Serviciului de Ambulanţă Bucureşti- Ilfov, a declarat, pentru Mediafax că la domiciliul cântăreţei a fost chemată ambulanţa în jurul orei 04.00, pacienta fiind găsită în stop cardio-respirator.

O asistentă a postat, pe o rețea de socializare, un mesaj în care vorbește despre colegii săi care au acasă la denisa manelista în ziua în care aceasta a murit.

„Grea misiune pentru colegii mei de aseară care au fost la Denisa Răducu. #trist era atât de tânără…#lacrimi tristeţe şi lumânări. S-a dus poate într-o lume mai bună, lumea celor drepţi”, a scris asistenta Violeta, pe o rețea de socializare.


Citește și: FOTO EXCLUSIV/ Imaginile durerii. Apropiaţi şi necunoscuţi au plâns la căpătâiul Denisei Manelista


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.