Acum, la aproximativ cinci luni după ce a fost agresată, Cristina Joia a dezvăluit pe Facebook că a decis să-și asume felul în care arată.

Cristina Joia, arhitecta de la „Visuri la cheie”, s-a pozat fără mască după operațiile suferite la nas. Cum arată acum

„Știu că sunt putin «pirată»” (Așa mi-a zis un puști și mi s-a părut super funny). Am decis să-mi asum nasul ăsta brăzdat și să revin la energia bună de altădată alături de oameni dragi”, a scris arhitectul pe celebra rețea de socializare.

Cu zâmbetul pe față, Cristina este într-o formă de invidiat și așteaptă cu nerăbdare continuarea proiectelor sale.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.