Oana Roman a postat pe contul de socializare un mesaj, în care le-a împărtășit fanilor cum a petrecut noaptea dintre ani.

„Aseară, în vecini, am ciocnit cu Isa prima dată. E și prima dată când nu ne-am dus nicăieri de Revelion, nu ne-am îmbrăcat elegant și nu ne-am făcut poze.

270726259_482516956770363_3221989996993832900_nIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 5

Pur și simplu nu am simțit nevoia să facem altceva. Am văzut că foarte multă lume a stat acasă, dar și foarte mulți au fost la petreceri cu foarte multă lume înghesuită”, le-a spus Oana Roman urmăritorilor ei de pe Instagram.

Mama Oanei Roman are probleme de sănătate

Recent, fosta soție a lui Petre Roman a fost externată din spital, după ce fiica ei o internase din cauza unor probleme de sănătate.

„Am luat-o la prânz din spital, am discutat cu domnul doctor. Grija era să nu aibă o insuficiență cardiacă, nu s-a confirmat. Are o problemă de circulație, o problemă cronică destul de avansată, trebuie să ia tratament pentru asta.

I-a fost schimbat și tratamentul de tensiune. În principiu, nu sunt probleme grave, dar starea ei impune ca ea să fie îngrijită și supravegheată permanent”, a declarat Oana Roman în emisiune.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.