Iulia Albu, care este mama unei fetițe pe nume Mikaela, este cunoscută ca fashion-editor, dar și pentru faptul că taie în carne vie atunci când vine vorba de aparițiile vestimentare ale vedetele din showbiz-ul românesc.

În anul 2004, Iulia devenea doamna Albu, după ce s-a căsătorit cu designerul de pantofi Mihai Albu. Mariajul lor s-a destrămat în anul 2013. Acum, fashion-editorul este cunoscută peste tot cu numele de Iulia Albu, însă înainte de căsătoria cu Mihai Albu aceasta purta cu totul alt nume.

Astfel, înainte de mariaj, vedeta purta numele de Iulia Voichiţa. Pe atunci, era studentă în anul 3 la Facultatea de Drept şi îl cunoscuse pe Mihai Albu la o petrecere mondenă.


Citește și: ANALIZĂ / Alba-neagra cu Declarația 600. Vrei, nu vrei, statul tot îți ia banii. Haosul continuă în sistemul fiscal


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.