Conform scenariului, personajul pe care îl interpretează, Danielle, mergând cu scuterul pe o şosea de lângă Biertan, se intersectează cu Adrian, un tânăr englez interpretat de David Oakes. Acesta, circulând cu bicicleta din direcţia opusă, este aruncat astfel în lanul de porumb, accidentându-se şi ajungând ulterior la spital.
Odată recăpătându-şi cunoştinţa, Adrian se îndrăgosteşte de Danielle, cei doi devenind ulterior un cuplu.
Nahmany joacă alături de actori americani cunoscuţi, printre care si Jane Seymour, renumită prin rolul avut în serialul Dr. Quinn.
Giulia o interpretează pe Danielle Luca, o tânără din România care lucrează la o revistă de modă din New York. Aceasta îşi pierde slujba din pricina unui complot, şefa ei, Jane Seymour, concediind-o, şi este nevoită să se întoarcă acasă, în România.
Revăzându-se cu membrii familiei şi cu prietenii, Danielle porneşte într-o călătorie de redescoperire, se îndrăgosteşte de Adrian (David Oakes) şi ajunge să lanseze o colecţie vestimentară cu care dă lovitura peste ocean.
Regia este semnată de Michael Damian, cel care a jucat în renumitul “Tânăr şi neliniştit” în rolul lui Danny Romalotti.

Gulia-Nahmany-David-Oakes-Love-by-design.jpgIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 3

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.