Antrenoarea de polo Ana Araujo de 30 de ani a fost dusă de urgenţă la spital după o ceartă puternică pe care a avut-o cu membrul trupei Rolling Stones, Ronnie Wood. Motivul pare să fie tot Katia Ivanova, fosta prietenă de 21 de ani a muzicianului.

Surse spun că neînţelegerea a izbucnit de la o fotografie a fostei chelneriţe, pe care rockerul încă o mai ţinea acasă la el. “O ambulanţă a sosit, iar echipajul a intrat în casa lui Ronnie. Au ieşit cu Ana şi au plecat în viteză”, a declarat un martor, citat de vdtonline.

Incidentul a avut loc weekendul trecut şi se crede că a fost şi finalul pentru relaţia lui Ronnie cu frumoasa braziliancă. Cei doi sunt împreună din luna februarie, iar în ultimele două luni, Ana a încercat să îl ţină pe rocker departe de alcool.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.