Tuturor membrilor familiei Borcea le este greu pentru că nu-şi mai ştiu ruda în libertate, inclusiv finilor fostului patron al lui Dinamo. Diana Munteanu Niculescu a povestit într-un interviu pentru enational.ro ce sentimente au încercat-o în momentul în care a aflat teribila veste.

„Nu ştiu multe amănunte. Vorbesc la telefon cu naşa şi ştiu că trec printr-o perioadă grea. Încerc să le fiu alături cum pot. Deocamdată e greu”, a mărturisit Diana.
Întrebată cum a aflat vestea, fosta prezentatoare a răspuns că era acasă şi se uita la televizor.
„Acasă. De la televizor am aflat. Eu am sperat până în ultima clipă să nu se întâmple aşa”, a continuat ea.
Diana a explicat că ţine totuşi legătura cu naşul ei, şi că, ultima oară când au vorbit a fost de ziua lui Borcea.
„De ziua lui. L-am sunat cu Claudiu. Ei vorbesc mai des. Pe teme de fotbal, îţi dai seama. Eu vorbesc mai des cu naşa. Amandoi am fost dati peste cap. Imi dau seama ce e in sufletul nasei. Ce gandesc copiii. Ca nu sunt nici mari, nici mici, dar incep sa inteleaga”, a spus Diana.
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.