Mihaela Rădulescu a postat pe rețelele de socializare imagini în care apare alături de părinții lui Felix Baumgartner și spune că este cucerită de ei, la fel ca cum este și de fiul lor.

”O familie minunată, am petrecut extraordinar alături de ei”, a scris Mihaela Rădulescu în dreptul imaginii.

mihaela_radulescu

Mama lui Felix și-a sărbătorit de curând ziua de naștere, dar mulți dintre fanii parașutistului au recunoscut că pare foarte tânără, de parcă ar fi sora și nu mama lui.

“La multi ani, mama! Iti multumesc mult pentru tot ceea ce ai facut pentru mine! Te-am admirat dintotdeauna si te voi admira in continuare! Te iubesc! Fiul tau”, a scris sportivul in dreptul fotografiei.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.