Iuliana Tudor reîncepe emisiunea Vedeta populară, pe care o moderează la postul național de televiziune.

De curând s-a aflat că doi dintre cei cinci jurați de la show-ul tv au fost înlocuiți pentru acest sezon. Astfel, interpreții de muzică populară Laura Lavric și Constantin Enceanu au fost excluși din emisiune. Locul celor doi a fost luat de interpretele de muzică populară Niculina Stoican și Cornelia Rednic.

Pe pagina sa de pe o rețea de socializare, Iuliana Tudor a publicat prima imagine cu cele două noi jurate, Niculina Stoican și Cornelia Rednic, pe platoruile de filmare. Cele trei și-au făcut un selfie în studio, extrem de zâmbitoare.

Prima imagine cu noile jurate din emisiunea Iulianei Tudor. Selfie pe platourile de filmare

„Cu „mândruțele” Niculina Stoican și Cornelia Rednic. Bun venit în juriul „Vedeta Populară”! Succes! 😊”, a explicat Iuliana Tudor.

Din juriul emisiunii fac parte, pe lângă nou-venitele Niculina Stoican și Cornelia Rednic, Grigore Leșe, Elise Stan și Mircea Dinescu.


Citește și: Previziuni Urania pentru perioada 28 aprilie – 4 mai 2018. Luna Plină în Scorpion


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.