„Rihanna de România” mărturisește că primește des complimente în ceea ce privește aspectul ei fizic și este încântată de acest lucru.
„Recunosc că primesc complimente destul de des. Chestia e că sunt recunoscătoare și mă bucură de fiecare dată. Și eu la rândul meu fac complimente femeilor din jurul meu și apreciez mult când văd o femeie cu trăsături deosebite, care te surprinde și cu frumusețea interioară”, a declarat Ruxandra, pentru perfecte.ro.
Artista este conștientă că frumusețea este extrem de importantă în showbiz.
„Se pune foarte mare preț pe imagine. E păcat că sunt multe persoane cu voci impresionante care nu au parte de promovare din cauza imaginii”, a adăugat aceasta.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.