După creștinarea micuței Rosa Alexandra, părinții și nașii și-au schimbat ținutele, pentru a fi cât ma eleganți la petrecere. Nașa Andra, dar și Raluca, au schimbat chiar două perechi de pantofi în aceeași noapte, mergând pe tocuri la petrecere, dar schimbându-le rapid cu o pereche de belerini comozi, numai buni pentru dans. Și bine au făcut, pentru că noaptea a fost animată de muzică bună și distracție.
Anda Adam, Lora, Adrian Minune, Misha și Connect-R, Oana Roman și mulți alții s-au numărat printre invitații de vază ai petrecerii de botez a fetiței lui Pepe, iar distracția a ținut până în zorii zilei.
Petrecăreții au dansat, și-au făcut o mulțime de poze și s-au bucurat de spectacolul oferit pe scenă de Adi Minune, Anda Adam sau Gipsy Casual.
Vezi mai jos cum s-au distrat:


IMG-20150830-WA0012.jpgIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 23

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.