Bărbălău 3, D. Niculae 5, 49, 52, Burlacu 22, Mitea 44, Goge 47, Duriță 58, Bădiță 65, 87, Dumitru 70, Burcea 82, Fl. Matei 86

CSA Steaua – AFC Venus 1914 6-0

csaIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 4

Academia Rapid: Ignat – Poiană, Fl. Matei, Bratu, Iadaru – Burcea, Mitea – Bărbălău, Burlacu, Olariu – D. Niculae

Progresul 2005: Iancu – Mărgărit, M. Dedu, Paraschiv, Pena – Florian, P. Daniel, M. Niculae, P. Dedu – Roșca, Lică

Cea mai interesantă ediție a Ligii a 4-a din istorie a pornit vineri cu nume neverosimile la start: Steaua, Rapid, Dinamo, Carmen, Victoria, Sportul Studențesc.

LIGA 4 – ETAPA 1

SÂMBĂTĂ
ACS Victoria – CS FC Dinamo 11:00, Coresi
AFC Asalt – Metaloglobus 2 17:00, Electromagnetica

/////////////////////////////////////////////////////////////////

Minutul 90+3: Final de meci. CSA Steaua a demolat-o pe AFC Venus 1914 cu scorul de 6-0.

Minutul 88:  GOOOL CSA STEAUA. Zamfirescu a marcat direct din lovitură liberă!

Discursul lui Hellvig de la Cluj: pot încăpea patriotismul și globalismul în același coș?
Recomandări

Minutul 84: GOOOL CSA STEAUA. Alin Predescu a transformat din nou un penalty.

Minutul 48: GOOOL CSA STEAUA. „Militarii” au marcat din nou. A marcat Constantinescu.

Minutul 37: GOOOL CSA STEAUA. S-a marcat din penalty. Tot Alin Predescu a transformat

Minutul 35: GOOOL CSA STEAUA. Scorul e 2-0. Alin Predescu a pătruns singur și a marcat elegant

Minutul 14: GOOOL CSA Steaua. CSA – Steaua – Venus 1-0. A marcat Claudiu Zamfirescu.

Echipa de start a Stelei: Iancu – Butoi, Pădureț, Sitaru, Grigore – Constantinescu – Cadolar, Vâlcea, Zamfirescu, Predescu – Mirea. Antrenor: Ion Ion
Rezerve: Chiș, R. Eduard, Chirilă, Turbatu, Olaru, Izvoranu, Pătrănoiu

Minutul 17.05. Minutul 1: Meciul a început. „Uniți de o idee comună, din nou în front împreună”, scrie pe un banner al galeriei. La meci e și Ilie Bărbulescu, alt fost campion european din 1986.

ACTUALIZARE 16.45: Iată primele imagini de la pregătirile dinaintea jocului. La porți e nebunie, fanii au dat năvală.