| Sport | Fotbal

AS Roma a adus atacantul cu care atacă titlul / GALERIE FOTO

Actualizat pe 07 aug. 2015, 00:40
Comentează
AS Roma a adus atacantul cu care atacă titlul / GALERIE FOTO

dzeko1.jpgIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 3

AS Roma și-a găsit atacantul cu care speră să ia titlul în Serie A. Este vorba despre bosniacul Edin Dzeko, adus de la Manchester City.

Dzeko a aterizat joi seară, în jurul orei locale 19.25, pe aeroportul Fiumicino din ”Cetatea Eternă”, fiind întâmpinat de 3.000 de tifosi în delir.

Dzeko s-a despărțit frumos de Manchester City. Căpitanul Vincent Kompany i-a mulțumit bosniacului pentru toate momentele frumoase petrecute împreună.

AS Roma se va bate la titlu cu campioana Juventus Torino, care va fi condusă de francezul Paul Pogba, cel care a primit tricoul cu numărul 10 la ”Bătrâna Doamnă”.

 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.