Zrinjski Mostar (Bosnia) 1 – 1 Legia (Polonia)

Dinamo Tbilisi (Georgia) 2 – 0 Alashkert (Armenia)

Qarabag FK (Azerbaidjean) 2 – 0 F91 Dudelange (Luxemburg)

Hapoel Beer Sheva (Israel) 3 – 2 FC Sheriff (Republica Moldova)
Ovidiu Hoban, titular la gazde, a luat un ”galben” în minutul 4. Mijlocașul naționalei a fost schimbat în minutul 70. Gazdele au ratat un penalty la 0-1 și au câștigat dintr-un 11 metri transformat în min. 90.

BATE Borisov (Belarus) 2 – 0 Seinaejoen JK (Finlanda)

Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 1 – 0 Celtic (Scoția)

TNS (Țara Galilor) 0 – 0 APOEL Nicosia (Cipru)

FC Valletta (Malta) 1 – 2 Steaua Roșie (Serbia)

Salzburg (Austria) 1 – 0 FK Liepaja (Letonia)

Vardar Skopje (Macedonia) 1 – 2 Dinamo Zagreb (Croația)
La oaspeți, Alexandru Mățel a jucat fundaș stânga, a luat un ”galben” și a fost schimbat în min. 66.

Miercuri se joacă și celelate meciuri. Selecționerul Christoph Daum va fi prezent în Bulgaria, la meciul Ludogoreț – Mladost Podgorica (Podgorica).

Îndepărtat de Anamaria Prodan, transmite un mesaj clar: „Nu o să fiu niciodată prieten cu familia Reghecampf!”
Gheorghe Dincă, violat și mutilat în pușcărie. Nevasta lui, chemată de urgență
PARTENERI - PLAYTECH
Horoscop 27 octombrie 2020. Gemenii au complicații la locul de muncă, poate mai multe decât de obicei