Giannis Stoforidis, Roman Palamar, Cenk Cankurtaranoglu şi Nikolaj Falin au ajuns la plaja Modern din Constanţa, acolo unde bucătarii terasei La Moraru i-au aşteptat cu mici, dar şi alte delicatase din carne, gătite în stil tradiţional.

“Am fost de mai multe ori în România, însă aici am mâncat cei mai buni mici. Am încercat acasă, în Germania, să facem şi noi, dar nu prea ne-a ieşit, aşa că aşteptăm să ne întoarcem de fiecare dată pentru a gusta. Sunt delicioşi”, a spus Franek Lukanowski, antrenorul lui Falin, adversarul lui Sebastian Ciobanu.

Ulterior, împreună cu Bonjasky, sportivii s-au relaxat pe Insula Ovidiu, una dintre locaţiile preferate ale oficialilor Superkombat.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.