Starea tinerei de 24 de ani care s-ar fi aruncat de la etajul 11 al Palatului Administrativ Satu Mare este critică.

Tânăra ar fi fiica unei angajate a Direcției pentru Cultură Satu Mare, iar incidentul a avut loc azi în jurul prânzului. Victima a fost preluată de către un echipaj medical de prim-ajutor al celor de la SMURD-Terapia Intensivă Mobilă, scrie ziarul local Presasm.

Poliția Satu Mare a deschis o anchetă în acest caz.

Azi, la ora 15.30, Poliția a fost sesizată prin Apelul de Urgență 112 cu privire la faptul că o persoană a căzut de la etajul 11 din Palatul Administrativ. La fața locului s-a deplasat o echipă operativă care face verificări cu privire la împrejurările în care s-a produs evenimentul”, transmite IPJ Satu Mare.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.