Formatul este unul nou în țara noastră, diferit față de tot ce s-a mai văzut până acum la televizor, însă emisiunea nu a reușit să se impună ca lider autoritar de audiență. Însă fanii fideli așteaptă cu sufletul la gură un nou episod.

Inițial, cei trei trădători aleși de Ana Ularu au fost Ionel Rareș Tămaș, Alexa Vangu și Radu Bănceanu, însă acesta din urmă a fost eliminat săptămâna trecută, în urma voturilor de la Masa Rotundă.

Libertatea a stat recent de vorbă cu Ionel Tămaș, pentru a afla cum și-a primit rolul de trădător în emisiunea difuzată de PRO TV în fiecare miercuri și joi, de la ora 21.30.

Ionel Rareș Tămaș, concurent la „Trădătorii”, show difuzat de PRO TVIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 7

„Nu știu de ce, dar din momentul în care am pornit cu trenul spre castel, am simțit că o să fiu ales trădător. Dacă eram nevinovat, mi-aș fi schimbat strategia. Ca trădător încerc să implementez planuri de nevinovat, dar gândite până la jumătate. Este un joc de control al informațiilor și încerc să exploatez regulile jocului”, a spus „trădătorul” în exclusivitate pentru Libertatea.

Întrebat dacă ar fi dispus să-și trădeze orice coleg din show-ul „Trădătorii”, Ionel Tămaș a răspuns afirmativ: „În mod clar mi-aș trăda colegii. Cum, când, unde și dacă? Asta e complet altă discuție!”

Este însă Ionel Tămaș dispus să trădeze și în viața reală? Ar renunța la o prietenie pentru bani? Răspunsul lui a venit imediat: „În viața reală nu există loc de astfel de discuție! Banii se pot face, prietenii care să aibă răbdare cu mine? Mai greu (n.r. – râde)”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.