Cu ajutorul surorii ei și a cumnatului, Nicoleta Luciu și-a dus tripleții la vaccinat. După ce a reușit cu greu să le facă loc într-o mașină, vedeta a plecat înapoi spre Maternitatea Polizu. Odată ajunși acolo, doi dintre micuți nu au putut fi tratați pentru că erau un pic răciți. Din acest motiv, peste o săptămână vor merge din nou la doctor.
Kevin, Kim și Karoly au fost cântăriți și măsurați. Toți trei au crescut în greutate aproximativ un kilogram.

”Sunt niște șmecheri. Se smiorcăie puțin și toată lumea e la picioarele lor”, a glumit Nicoleta Luciu, în cadrul emisiunii Happy Hour de la Pro Tv.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.