„Rihanna şi Rorrey sunt foarte apropiaţi, deci e mare lucru că i l-a prezentat deja pe Ashton. Înseamnă că Rihanna consideră că lucrurile între ea şi actor sunt destul de serioase”, a declarat o sursă pentru The Sun.

Presa de peste Ocean a scris că Ashton, care este considerat  unul dintre cei mai râvniţi burlaci de la Hollywood, după ce a divorţat de celebra Demi Moore, a început o relaţie cu frumoasa cântăreaţă Rihanna, după ce a cunoscut-o în luna decembrie la o petrecere. De atunci, ei au avut mai multe întâlniri nocturne, diva fiind surprinsă de paparazzi, săptămâna trecută,  în timp ce l-a vizitat în miezul nopţii pe Ashton, la vila lui din Los Angeles, SUA.
Citeşte şi: „Demi Moore a încercat să se sinucidă din cauza Rihannei?”

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.