Roxana Ciuhulescu a decis anul trecut să se separe de soțul ei, Mihai Ivănescu, împreună cu care are o fată adorabilă. Vedeta s-a căsătorit anul acesta cu  Silviu Bulugioiu  Acum, Roxana Ciuhulescu se pregătește să devină mămică pentru a doua oară.

Fosta prezentatoare de televiziune mai are puțin și naște, dar până la venirea pe lume a băiețelului ei, aceasta se pregătește intens cu tot ce trebuie pentru micuț.
Roxana Ciuhulescu, pregătiri pentru bebeluș. "Reînvăț să conduc un vehicul foarte special"

Roxana Ciuhulescu a cumpărat cărucior pentru bebeluș și s-a lăudat cu el și în fața prietenilor săi virtuali.

„După 10 ani, reînvăț să conduc un vehicul foarte special. El este  cel mai simpatic cărucior pentru bebeluși și peste doar câteva zile, îl va duce la plimbare pe Cezar Ioan, băiețelul meu. ☺️👶🏻🤱🏼🍼”, a mărturisit Roxana Ciuhulescu.


Citește și: Editorial de Claudiu Săftoiu. Liviu Dragnea – condamnare după condamnare, în fruntea statului român


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.