Tortul a fost realizat pe baza preferinţelor lui Teo Trandafir, care şi-a dorit un tort din ciocolată şi fructe de pădure. Şi chiar dacă vedeta n-a apucat să guste la nunta ei din toate delicatesele comandate special pentru acest eveniment de naşa ei, Claudia Dediu şi ”Academia de nunţi”, ea a avut grijă să-şi ia acasă câteva bucăţi din tortul miresei.
Teo Trandafir s-a căsătorit sâmbătă, 2 iunie, chiar de ziua ei cu Constantin Iosef pe malul lacului Buftea, într-un loc de vis. Cei doi au radiat de fericire şi au petrecut până la 6 dimineaţa, mai mult pe ringul de dans.
Foto: Marian Teodorescu
 
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.