„Mihaela Rădulescu a fost cândva femeia tuturor fotbaliștilor. A avut o perioadă de care nu își mai amintește și nu mai vorbește, bineînțeles. Cum e oare să fii femeie și să nu ai alt subiect de discutat decât despre bărbați? E destul de slab, destul de modest ca preocupare”, a spus Radu Banciu, marți, în emisiunea sa de la B1TV.
Radu Banciu este unul dintre cei mai cunoscuţi ziarişti români. Acesta este în prezent realizator al emisiunilor „Unspe’ Metri”, la radio Sport Total FM, și ”Lumea lui Banciu”, la postul B1 TV. Banciu este cunoscut pentru modul virulent în care atacă persoanele publice din România. Mihaela Rădulescu nu este prima victimă a lui Banciu. De când prezintă emisiunea „Lumea lui Banciu”, la B1 TV,  jurnalistul a atacat şi jignit numeroase persoane din showbiz, printre care se numără Andra şi Cătălin Măruţă, Bianca Drăguşanu, Tania Budi, Mircea Badea, Ramona și Dan Bittman.
Radu Banciu
Citește și:

  • Radu Banciu: „E ÎNFIORĂTOR cât de PROASTĂ poate să fie Ramona BĂDESCU”
  • Radu Banciu, FASCINAT de o vedetă autohtonă: „Dumnezeule, e frumoasă foc!”. NU o să-ți VINĂ să CREZI despre cine e vorba
  • Radu Banciu, ATAC dur la Anna Lesko: „E o BĂȘCĂLIE de femeie, are mintea lemn de prun!”
  • Radu Banciu NU și-o POATE IMAGINA pe Valentina Pelinel făcând SEX. Motivul te va face să RÂZI

 
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.