”Este o femeie pe care cred că o iubesc foarte mult. Este de un an în viața mea. Avem o relație foarte ciudată. Ne certăm și ne împăcam destul de des. Într-un fel cred că e bine. Mă simt că trăiesc și mă face să scriu poezii. În acest moment suntem împacați de 7 ore.  Ne certăm de proști”, a mărturisit actorul.

Vladimir Drăghia s-a născut pe 13.03.1986, în Galați. Înainte de a fi actor, Vladmir a fost înotător de performanță și a făcut parte chiar din lotul olimpic șapte ani. După liceu, a obținut doua burse în America. Din diferite motive financiare nu a reușit să plece, așa că a plecat în Italia să încarce tiruri, la negru. După o jumătate de an, când s-a întors în București, a obținut un rol în telenovela „Vocea inimii“, la Antena 1, și a participat în show-ul „Burlacul”, la același post tv. A aparut în zeci de reclame și în spoturi îndrăznețe.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.