Despre ce se întâmplă în culisele emisiunii, despre ce e greu sau ce a amuzat în noul show de la PRO TV, cei doi vor vorbi astăzi, începînd cu ora 15.00, la Libertatea LIVE.

În formatul reality-showului, Cove e pețitorul, iar Dana Rogoz povestitorul. Practic, actorul este în fiecare moment alături de mamele și fiii acestora în căutarea partenerelor ideale, iar rolul Danei Rogoz este acela de a urmări toate etapele prin trec concurenții și să tragă concluziile, cu empatie și umor. O prezență feminină care să vină cu propriul punct de vedere și care să echilibreze balanța.

Cove și Dana vor vorbi, așadar, despre cum merg lucrurile între ei, dar vor povesti și amănunte neștiute din culisele emisiunii.

Emisiunea „Mă însoară mama!” prezintă opt băieți din medii diferite care sunt ajutați de mamele lor să își găsească posibile soții.

CITEȘTE ȘI

EXCLUSIV/ Nepoata Anastasiei Lazariuc seamănă izbitor cu fiica artistei, Ileana Lazariuc

EXCLUSIV/ Actorul Eugen Cristea într-un nou rol, de bluesman! Va cânta cu formația Blue Spirit

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.