Fostul antrenor al „câinilor” are un bilanț de două victorii şi trei înfrângeri: 1-2 cu Pandurii (Cupa Ligii); 1-0 cu Oțelul (Liga I); 3-0 cu “U” Cluj (Liga 1); 1-2 cu ASA Tg. Mureş (Liga 1) și 1-3 cu Pandurii (Cupa Ligii).

„A fost o experiență de viață. Nu regret că m-am dus la Dinamo. Am fost onorat. Este o echipă foarte mare cu suporteri minunați. Aveam obiectiv locul 6. Mi s-a spus că trebuie să creem o echipă competitivă. Îmi doream ca jocul să fie baza unei performanțe. Le-am spus că cine nu joacă la capacitate maximă, trebuie să stea în tribună. Relația mea cu jucătorii a fost foarte bună. Nu am ce să le reproșez.

S-a pierdut răbdarea dinaintea meciurilor oficiale. Au fost acele probleme în amicale, mai ales după înfrângerea cu Danemarca U17. De la Daniel Stanciu mă așteptam să mă sprijine. Am avut mai multe discuții contradictorii cu el”, a declarat Teja, la Digi Sport.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.