E foarte ridicol, tot felul de trepadusi se inghesuie sa intre pe usa din spate in multimile care petrec realegerea lui Dumb - mare branza, ce sa spun !
La primul chef după prima intronare al lui Trump, un suveranist- social -democrat de Dâmbovița ( știu ca sună aiurea socialist cu suveranist ,dar pe plaiurile mioritice " merge si asa"), pe nume Liviu Draghea s-a dus si el sa bea un șpriț cu bossul la Mar A Lago.Cât a costat șprițul de Miami? 1000000 de coco,platiti de psd-isti.Unde a ajuns Livache după șpriț? La Rahova,iar investitia psd-istilor pe Apa Potomacului ( Sâmbetei). Altul mai șmecher a tranșat problema altfel,pe bani publici si-a cumparat o șapca MAGA in valoare de câteva miliarde.Unde este acel șmecher? Inca la Cotroceni.
PS.1.Așa ca aviz amatorilor de chermeze la Mar A Lago.Șprițul american este doar ptr "CONNAISSEURI".Daca nu cunoști puterea lui si te ia valul ,ajungi pe la Rahova,sau Poarta Alba ( ca sa te obisnuiesti mai intâi cu Murfatlarul).
2.Șapca lui Ponta cu Trump nu valorează 4 miliarde $ ci doar 20$ .Aceasta este diferenta dintre originala lui Iohannis si chinezaria lui Ponta
George Simion și Victor Ponta, prezenți la evenimentele dedicate învestirii lui Donald Trump: „Lumea se schimbă de mâine”
« Înapoi la articol
Realist2023 20.01.2025, 10:55
E foarte ridicol, tot felul de trepadusi se inghesuie sa intre pe usa din spate in multimile care petrec realegerea lui Dumb - mare branza, ce sa spun !
sormar 20.01.2025, 11:28
Mare grijă, ultimul care şi-a cumpărat locul la prima încoronare a lui Trump, a ajuns student de seamă pe aici...
paulrusen 20.01.2025, 13:05
Lipitori, impostori, . . . niste bășinoși!
crazydanny 20.01.2025, 15:23
simioane, nu alte haine nu ai?
tomitan 20.01.2025, 17:16
La primul chef după prima intronare al lui Trump, un suveranist- social -democrat de Dâmbovița ( știu ca sună aiurea socialist cu suveranist ,dar pe plaiurile mioritice " merge si asa"), pe nume Liviu Draghea s-a dus si el sa bea un șpriț cu bossul la Mar A Lago.Cât a costat șprițul de Miami? 1000000 de coco,platiti de psd-isti.Unde a ajuns Livache după șpriț? La Rahova,iar investitia psd-istilor pe Apa Potomacului ( Sâmbetei). Altul mai șmecher a tranșat problema altfel,pe bani publici si-a cumparat o șapca MAGA in valoare de câteva miliarde.Unde este acel șmecher? Inca la Cotroceni. PS.1.Așa ca aviz amatorilor de chermeze la Mar A Lago.Șprițul american este doar ptr "CONNAISSEURI".Daca nu cunoști puterea lui si te ia valul ,ajungi pe la Rahova,sau Poarta Alba ( ca sa te obisnuiesti mai intâi cu Murfatlarul). 2.Șapca lui Ponta cu Trump nu valorează 4 miliarde $ ci doar 20$ .Aceasta este diferenta dintre originala lui Iohannis si chinezaria lui Ponta
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.