Bufetul de pe marginea drumului care duce spre Palatul Snagov, acolo unde are loc petrecerea de nuntă a lui Valentin Dragnea, a fost ignorat de jurnaliștii prezenți la eveniment. Nici cei aproximativ zece protestatari prezenți nu au servit din bucatele pregătite pentru „vizitatori”.

Fiul lui Dragnea a schimbat chiar în ziua cea mare locația în care a avut loc cununia religioasă. Trebuia să meargă la Biserica Elefterie din Capitală, dar a ales Mănăstirea Snagov.

Motivul schimbării locației ar fi fost evenimentul creat pe Facebook, „Mergem la nunta lui Dragnea Jr.”. Aproape 5.000 de oameni își exprimaseră dorința de a veni la nunta lui Valentin Ștefan Dragnea.

Primele fotografiile de la „nunta anului” au fost realizate în sediul Primăriei, acolo unde a avut loc cununia civilă oficiată de Gabriela Firea.

Masa de pe marginea drumuluiIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 4

 

 


 

FOTO | Cum au fost îmbrăcați Irina Tănase și Liviu Dragnea la nunta fiului liderului PSD


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.