„La 40.000 de mii de share-uri dau la Mercedes 2007”, a scris românul în postarea de pe Facebook. Nu este prima oară când românul din Irlanda ajunge în atenția internauților.

Acum câteva luni, bărbatul supranumit de presă drept cea mai „proastă vedetă” de pe social media transmis pe Facebook momentul în care a condus beat pe șoselele din proximitatea orașului Dublin. Gestul său a apărut în presa irlandeză și a fost aspru criticat de conaționalii furioși pentru imaginea pe care o face Strugurel românilor din diaspora.

Avertizăm că videoclipul de mai jos conține limbaj licențios.


FOTO/ Povestea IT-istului care a ajuns în National Geographic. Fotografiile sale au făcut înconjurul lumii


Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.