Sharon Lee Leaming a fost dată dispărută pe 23 mai, după ce a plecat de la familia sa cu mașina. Femeia, în vârstă de 70 de ani, a fost găsită abia cinci zile mai târziu de un membru al familiei.

“Vărul meu mergea pe jos, în loc să meargă cu mașina, și a văzut iarba pusă la pământ, așa că l-a sunat pe un alt verișor și amândoi au coborât în râpă”, a povestit nepoata lui Sharon.

Femeia se afla încă în mașină, deoarece nu a reușit să iasă singură. A supraviețuit mâncând mai multe banane și biscuiți pe care îi avea în vehicul. Potrivit autorităților, femeia a suferit o urgență medicală, înainte să facă accidentul. Ea este acum internată la un spital din apropiere de Seattle.

Citește și:

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.